به بیمه گر خوش آمدید

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما هموطنان عزیز میباشد.

درباره شرکت

شرکت سایبان صنعت نوین با مجوز از بیمه ایران و امتیاز رسمی از بیمه مرکزی در سال ۱۳۷۹ به شماره ثبت ۱۶۹۷۶۱ تاسیس گردیده و موضوع فعالیت صدور، مشاوره و پیگیری خسارت در تمام رشته های بیمه ای اعم از اشخاص (حوادث، درمان، عمر، مسافرتی)، اموال‌ (اتومبیل، آتش سوزی)، مسئولیت (کارفرما، حرفه ای، فنی، طرح های خاص و ... )‌، باربری (حمل و نفل داخلی، بین المللی)، مهندسی (پیمانکاران، ماشین آلات، سازه ها و ...) فعال می باشد. این شرکت با تکیه بر توان سهامداران و تجربه هیئت مدیره، همچنین انگیزه های کادر تحصیلکرده و فعال خود که منطبق بر اصول فنی بیمه و روشهای نوین بازاریابی می باشد، با کارنامه ای درخشان آمادگی لازم برای مشاوره و همکاری در زمینه خدمات بیمه ای را دارا میباشد.

اعضای شرکت

مدیر عامل و صاحب امتیاز شرکت آقای مجید حاجیلاری | نائب رئیس هیات مدیره آقای سیامک بایرام پور | رئیس هیئت مدیره آقای اصلان پوربهرامی | بازرسین اصلی و علی البدل به ترتیب آقای حسین جلالی و خانم جمیله معرفت

برند ما خدمات دهی سریع، تخصصی، جامع و در تمام ساعات شبانه روز، از صدور تا خسار ت است.

شرکت سایبان صنعت نوین

نمایندگی بیمه ایران

چرا مردم ما را انتخاب می کنند

همه نیازهای بیمه ای خودتان را از ما بخواهید

شعب

شرکت سایبان صنعت نوین با سابقه بیش از ۱۰ سال و ۷ شعبه فعال در پایتخت و اطراف این کلان شهر آماده انجام ارائه خدمات بیمه ای در تمامی رشته ها به شما هموطنان عزیز است.

جهت مشاهده کلیک نمایید.

استعلام بیمه نامه

شرکت بیمه ایران به منظور ایجاد سهولت در کار مشتریان خود اقدام به راه اندازی سامانه آنلاین استعلام بیمه نامه نموده است. با ورود به این سامانه از خسارات بیمه ای خود مطلع شوید.

جهت مشاهده کلیک نمایید.

دریافت خسارت

تیم کارشناسان بیمه گر (سایبان صنعت نوین) اقدام به جمع آوری یکپاره تمامی مدارکی که برای دریافت خسارت بیمه ای لازم است نموده تا در یک نگاه هر آنچه نیاز است در دست داشته باشید.

جهت مشاهده کلیک نمایید.

محبوب ترین بیمه ها نزد مردم ایران

85%
بیمه نامه اتومبیل
50%
بیمه نامه آتش سوزی
30%
بیمه نامه عمر
65%
بیمه نامه مسئولیت
70%
بیمه نامه مسافرت